Türkiye'nin En Popüler Şirket Rehberi'ne Hoş Geldiniz...

Gelişen ve genişleyen reklam dünyasında, firmalar için promosy
DEPOSAN;Konyada modüler su deposu, prizmatik su deposu imalatı,mo
İzz Medya'ya Hoş Geldiniz. İzz Medya Creative olarak genç ve
Epson Dx5 Kafa Olympos 180 CM Dijital Baskı Makinesi Eps
Elmas Daire Testere , Karbür Freze , Hava Çelikleri , Matk
PnParfume; Yüksek kaliteyi uygun fiyatlara sunarak, çok y
duvar kağıdı,komar duvar kağıdı,5mk rulo duvar kağıd
10 saat uzerınden 750 kg vede 1200 kl sunger kırpar
Sektörler
Sponsor Bağlantı
Sponsor Bağlantı
TOPKAPI SPOT

SIFIRA EŞ EŞYA İÇİN TERCİH NOKTASI

İkinci el eşya alım satımının günümüzde çok tercih edilmesiyle birlikte güvenilir olmayan çok sayıda art niyetli kişiler spotçu kimliğine bürünerek çok sayıda insanı mağdur etmektedir. Oysa Topkapı Spot tüm bu sahte kimliklerden uzak resmi ve yenilikçi bir mağaza olarak senin fikirlerine hayallerine istek ve arzularına ışık tutmak için bu yolda ilerliyor. İhtiyaç duyduğun zaman mağazamız sana bir internet sitesi uzaklığında. Dilersen ikinci el eşya alım satım için sayfamızı ziyaret edebilir istersen de spot ürünleri inceleyerek piyasa fiyatının altında sıfır ürünü garantisiyle birlikte alman mümkün olabilmektedir.. Kişisel ürün ihtiyacın için mağazayı ziyaret edebileceğin gibi işin icabı kendi dükkanına da toptan ürün alımı yapabilirsin. Toptan eşya da öncü firma olarak ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermeye hazır bir firma olarak sana hizmet sunmaya hazırız.

İhtiyaçlara yönelik birden çok ürünün yer aldığı mağazamızda çalışanlarımız ikinci el eşya alım satım hizmeti verirken spotçu bir çok kişiye de açık ara farkla bu işi yürütmektedir. Ürünler senin gibi değerli kişiler tarafından satılmakta; ürünler alınırken de incelenip ürünlerin yeterli niteliklere sahip olup olmadığı belirlenmektedir. Ürünler kategorisine göre sınıflanmakta bu nedenle aradığın ürünü bulman daha kolay olmaktadır. Mağaza çalışanları olarak hedeflerimizi şu alt başlıklarda toplamak mümkün:

-Yenilikçi: Sürekli alım satım işi yapıldığı için ürünler sürekli değişmekte son moda ürünler mağazamızda yerini almaktadır.

-Güvenilir: Adres ve yer belli olup kesinlikle satılan ürünün arkasında durulmaktadır. Çalışanlar her türlü bilinmeyenlere cevap verebilecek nitelikte olup ürünler hakkında bilgi sahibidir.

-Müşteri Memnuniyetini Önemseyen: Düşüncelerin çok önemli. Hayatına renk katmak hayallerini gerçekleştirmek için bir çok ürün seni bekliyor. Bu konuda senin fikirlerini alıp memnuniyetini kazanmak hedefler arasında.

Topkapı Spot olarak hem ikinci el eşyada hem de spot ürünlerle spotçu kimliğini korumaya öncelik vermiş bir mağaza olarak her zaman kapılarımız sana açık. Yapman gereken internet sitesine girip iletişim bilgilerimizi alarak mağazamızı ziyaret etmek ya da siteden ürünlerimizi inceleyerek bize ulaşmak olacaktır.

Sektör : Online Alışveriş Siteleri

Firma Adı :
TOPKAPI SPOT

Web Adresi :
http://www.topkapispot.com/

Adres :
Fevzi Çakmak Mahallesi 8. Sokak No : 89 Bagcılar, Istanbul, Turkey

Şehir :
İSTANBUL

Telefon :
05465150511

Bilgiler
Bu yazı 02 Kas 2015, 18:51 tarihinde Online Alışveriş Siteleri kategorisinde yayınlandı.
Okunma
Bu Yazı Şuana Kadar 548 kez Okunmuştur
Paylaş
Yeni Eklenen Ürünler
Yorum Yazın

Üzgünüm yorumlara kapalı konu.


Burun Estetigi Meme Buyutme Gamze Estetigi Kepce Kulak Ameliyati yuz Estetigi Liposuction seks pozisyon