Nur Yapı Store |
Türkiye'nin En Popüler Şirket Rehberi'ne Hoş Geldiniz...

Gelişen ve genişleyen reklam dünyasında, firmalar için promosy
İzz Medya'ya Hoş Geldiniz. İzz Medya Creative olarak genç ve
DEPOSAN;Konyada modüler su deposu, prizmatik su deposu imalatı,mo
Epson Dx5 Kafa Olympos 180 CM Dijital Baskı Makinesi Eps
Elmas Daire Testere , Karbür Freze , Hava Çelikleri , Matk
PnParfume; Yüksek kaliteyi uygun fiyatlara sunarak, çok y
duvar kağıdı,komar duvar kağıdı,5mk rulo duvar kağıd
10 saat uzerınden 750 kg vede 1200 kl sunger kırpar
Sektörler
Sponsor Bağlantı
Sponsor Bağlantı
Nur Yapı Store

NUR YAPI GRUP 1999 yılında Hakan ERSÖZ tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Nur Yapı Grup kuruluşundan günümüze kadar, dinamik yapısı ve sürekli büyüyerek kaliteye önem veren anlayışı ile sektörel değeri yüksek birçok projeye imza atmıştır.Çağdaş yapılanmaya önem veren altyapısıyla, günümüze kadar ülke genelinde ve uluslar arası arenada yüksek bütçeye ve önem değerine sahip birçokprojede başarılı uygulama operasyonları ile yüksek referanslar oluşturmayı başarmış bir firmadır. Yakalamış olduğu başarı vebüyüme ivmesi, kaliteli uygulamalara imza atabilen yeterlilikteki çalışan kadrosuyla, reyting değeri yüksek projeleri, başarılı operasyonlarıyla uygulamaya devam etmektedir.
inşaat yapı malzemeleri; alçıpan; nuryapı; nuryapıstore; nuryapıstore; nuryapı stor; baumit; mardav; filli boya; knauf; alcipan; a; yapı kimyasalları; dış cephe süsleme; boyalar; dekorasyon ürünleri; mobilyalar; yapıştırıcılar; çatı cephe kaplamaları; kimyasallar; vitrifiye; yalıtım ürünleri; ses yalıtım; ısı yalıtım; su yalıtım; mimari ürünler; el aletleri; Banyo ve vitrifiye ürünleri; sıhhi tesisat; iş güvenliği ürünleri; ev dekorasyon ürünleri; ev dekorasyon; ev textil ürünleri; inşaat malzemeci; nuryapı inşaat; hakan ersöz; nuryapı grup; dekorasyon; nuryapı dekorasyon; Nuryapı store samsun şube, Nuryapı Store İstanbul Altınşehir Şubesi, Nuryapı Store Rüzgarlıbahçe Şube, Nuryapı Store Kavacık Şube, Nuryapı storeizmir şube

Son 8 yıldır İstanbul başta olmak üzere yurt genelinde ve uluslararası birçok projeye imza atan NUR YAPI GRUP’un Genel Müdürlüğünü Hakan ERSÖZ yürütmektedir.

İç dekorasyon uygulamalarında uzmanlaşan firmanın uygulama portföyünde ülkenin önde gelen büyük inşaat kuruluşları için yaptığı başarılı uygulama projelerinde ( Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş. – Tekfen Tower, Tekfen Holding Binaları, TAV A.Ş. vb ) NUR YAPI GRUP imzası bulunmaktadır. NUR YAPI GRUP uygulama kalitesi kadar, satış ve teslim sonrası hizmetlerini de eksiksiz yerine getirilmesi konusunu da vazgeçilmez ilke olarak benimsemiştir.
NUR YAPI GRUP, inşaat sektörünün, en iyisini en kaliteli ve en ucuza müşterisiyle buluşturmak adına ülke genelindeki, toptan satış ve perakende dağıtım ağını gün geçtikçe büyütmeye devam ediyor. Sürekli büyüyen dağıtım kanalı organizasyonunda sektörün en iyi markalarını tek noktada, en iyi fiyat politikasıyla tüketicilere sunan NUR YAPI GRUP, İzmir, İstanbul, Bursa ve Samsun şubelerinde mutlak müşteri memnuniyeti tepkileriyle ülke genelindeki dağıtım ağını büyütmeye devam ediyor.
NUR YAPI GRUP, sektörel gelişmeleri yakından takip ederek tüm inovatif projelerin gereksinimleri karşılayacak teknolojik yatırımlarına hız kazandırmıştır. Proje ölçeklerine göre A’dan Z’ye çözümler üretebilen yeterliliğe sahip firma kimliğiyle, tüm inşaat proje gereksinimlerini tek platformda karşılayabilen maliyet avantajlarıyla sektörel farklılığını müşterilerine sunmaya devam ediyor.
NUR YAPI GRUP, Üst Yapı Uygulamaları, Kaba Yapı Uygulamaları, İnce Yapı Uygulamaları, Elektrik Uygulamaları ve Mekanik Tesisat Uygulama çözümleriyle firmaların sektörel beklentileri tek platformda karşılama avantajı oluşturan bir firmadır.
NUR YAPI GRUP, sektörün global marka değerlerine sahip,
• Knauf ( Alçıpan ve Toz Alçı Grubu )
• Knauf Insulatıon(Polistren ve Mineral Yün Yalıtım)
• Betek Kimya ve Boya Sanayii ( Filli Boya )
• Mardav ( Dış Cephe Mantolama Sistemleri )
• Baumıt (Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri)
• Austotherm(Yapı Malzemeleri ve Dış Cephe Profilleri)
• Strata Yapı Kimyasalları(İnşaat Yapı Kimyasalları)
• Akg Gazbeton(Gazbeton Üretimi)
• Baumit(Dış Cephe Ürünleri)
Firmalarının bayilik anlaşmalarına sahiptir. İlgili firmaların ürünlerinde, toptan satın almanın avantajlarını kullanarak, söz konusu avantajları, müşterileriyle buluşturabilmek için şubelerin olmadığı lokasyonlardaki talepleri, yakın şube ve merkez depolarından karşılamak adına; www.nuryapistore.com e-ticaret platformunda online mağazalarıyla hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.

NUR YAPI GRUP, gurup şirket yapısını, sektörel beklentileri tek çatı altında karşılayacak çözümleri oluşturmak amacıyla, Ersöz Yapı, Ayhan İnşaat,Zirve Yapı(Strada) ve Erbek Otomotiv firmalarını kurarak sürekli büyüyen dinamik bir yapı oluşturmuştur.
NUR YAPI GRUP, kurucusu ve Genel Müdürü Hakan ERSÖZ yönetiminde, inovatif projelerin avantajlı çözüm noktası olarak uygulamalarına devam etmektedir.

Sektör : İnşaat

Firma Adı :
Nur Yapı Store

Web Adresi :
www.nuryapistore.com

Adres :
Çubuklu Mahallesi Şehit Murat Akgül Sk.Koza İş Merkezi No:2 Kat:3 Kavacık 34810 Beykoz / İSTANBUL

Şehir :
istanbul

Telefon :
0216 612 00 00

Fax :
0216 537 10 04


Bilgiler
Bu yazı 22 May 2014, 00:30 tarihinde İnşaat kategorisinde yayınlandı.
Okunma
Bu Yazı Şuana Kadar 637 kez Okunmuştur
Paylaş
Yeni Eklenen Ürünler
Yorum Yazın

Üzgünüm yorumlara kapalı konu.


Burun Estetigi Meme Buyutme Gamze Estetigi Kepce Kulak Ameliyati yuz Estetigi Liposuction seks pozisyon